28. Zimska škola informatike u Osijeku

I ove godine zimska škola informatike za srednjoškolce održala se tradicionalno u Osijeku, od 04.- 8. siječnja 2021., i to online u suradnji s  Domom tehnike, III. gimnazijom u Osijeku te Odjelom za matematiku.

Osim predavanja, u kojem su sudjelovali i naši studenti, škola se sastojala od natjecanja u programiranju i rješavanju problemskih zadataka. Najboljim učenicima dodijeljena su vrijedne nagrade od strane Odjela za matematiku. Marko Grizelj i Sven Oužecky osvojili su drugo i treće mjesto, a najmlađi polaznik škole, Alojzije Begović, iz 8. razreda osnovne škole, osvojio je 1. mjesto.

Velike čestitke natjecateljima Alojziju, Marku i Svenu i svim ostalim polaznicima škole. A kako je to izgledalo na samoj dodjeli nagrada, možete pogledati u TV prilogu STVa (link).