Dodjela Uvjerenja polaznicima bloka radionica MATHOS Web Development Bootcamp v.2

Dodjelom Uvjerenja polaznicima, u četvrtak 5. srpnja 2023. na Fakultetu primijenjene matematike i informatike, obilježen je službeni završetak ovogodišnjeg MATHOS Web Development Bootcampa u organizaciji Fakulteta primijenjene matematike i informatike i tvrtke Mono, a uz financijsku potporu Osječko-baranjske županije.

Osječko-baranjska županija i Fakultet primijenjene matematike i informatike potpisali su krajem prošle godine Ugovor za financiranje organizacije i provedbe bloka radionica pod nazivom MATHOS Web Development Bootcamp, a potom je i Fakultet primijenjene matematike i informatike u suradnji s tvrtkom Mono proveo navedene radionice u trajanju od 160 sati.

Uvjerenja su dobili sljedeći polaznici, kojima čestitamo: Bruno Denisov, Krešimir Tuksar, Branimir Križanec, Andrija Kruhobere, Tihomir Rečić, Tomislav Lučić, Sebastian Tkalčić, Silvana Marmeggi, Dino Knežević, Marko Kovačević, Mario Hardi, Filip Todorović te Marin Radoš.