S Mathosa na posao IT konzultanta – Iskustva iz prve ruke

Predstavnici tvrtka Adacta predstaviti će se studentima Odjela za matematiku i prezentirati mogućnosti koje im tvrtka Adacta pruža povodom otvaranja njihovog ureda u Osijeku.

Predavanje će se održati u ponedjeljak, 27. listopada u predavaonici 37 (P37) na prvom katu Odjela za matematiku, s početkom u 14:15. Pozivaju se svi zainteresirani, a posebice studenti da prisustvuju predavanju.

Završetak fakultetskog obrazovanja je često i početak jednog novog poglavlja koje započinje (danas često mukotrpnim) traženjem posla…

Da to ne mora uvijek biti tako i kako može izgledati proces traženja posla te što sve očekivati na prvom poslu poslušajte iz prve ruke od dojučerašnje kolegice Dajane Rudić (smjer Financijska matematika i statistika), danas zaposlene u Adactinom uredu u Osijeku.

Uz navedena iskustva, imat ćete priliku saznati više informacija o poslovima konzultanta u IT svijetu i uvjeriti se da on ima puno više dodirnih točaka sa edukacijom na Mathosu nego se to isprva čini.