26. Zimska matematička škola za učenike srednjih škola

Udruga matematičara Osijek, III. Gimnazija u Osijeku i Odjel za matematiku Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku organiziraju 26. Zimsku matematičku školu za učenike srednjih škola, koja će se održati 21. siječnja na Odjelu za matematiku, Trg Ljudevita Gaja 6, Osijek te 28. siječnja 2017. u III. Gimnaziji u Osijeku, Kamila Firingera 14, Osijek.

Predavači u Zimskoj matematičkoj školi su profesori matematike zaposleni u srednjim školama slavonskih županija i nastavnici s Odjela za matematiku Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku. Voditeljica 26. Zimske matematičke škole je Astra Škorjanc iz III. gimnazije u Osijeku.

Više o Zimskoj matematičkoj školi za učenike srednjih škola na stranicama Škole.