Ljetna škola informatike – Code Club 2017

Code Club će i ove godine okupiti tridesetak srednjoškolaca, s ciljem da u ograničenom vremenskom periodu od 5 dana (21.08.-25.08.), učenici nauče tehnologije i primjene ih na konkretnom praktičnom projektu. Škole će se ove godine održati u praktikumima Odjela za matematiku.

Ove godine će završni praktični projekt biti implementacija daljinskog upravljanja MathBot robota preko pametnog telefona ili tableta. MathBot robot je prototip two-wheel differential drive mobilnog robota baziranog na Raspberry Pi3, razvijenog od strane studenata Matematike i računarstva u okviru i za potrebe kolegija Ugrađeni sustavi.

Organizator i sponzor škole Osijek Software City poziva sve zainteresirane učenike da se prijave na školu na sljedećem linku:

PRIJAVI SE

Više informacija o samoj školi kao i sadržaj škole možete pronaći ovdje.