Posjet Ministrice našem Odjelu

U srijedu 22. studenog 2017. Odjel za matematiku posjetila je ministrica znanosti i obrazovanja prof. dr. sc. Blaženka Divjak, u društvu dogradonačelnice grada Osijek gospođe Žane Gamoš, predsjednika OSC-a Denisa Sušca i tajnika OSC-a Bele Ikotića. Prvi dio posjete bio je posvećen sastanku Ministrice i uprave Odjela za matematiku na čelu s pročelnikom prof. dr. sc. Kristianom Sabom. U drugom dijelu posjete Ministrica je napravila sastanak sa studentima. U prepunoj dvorani, pred više od stotinu studenata, Ministrica je prezentirala aktivnosti svog Ministarstva u STEM području, a potom su studenti postavljali pitanja.

Ovom prigodom se zahvaljujemo Ministrici na posjeti i podršci našem Odjelu.

Fotografije s ovog posjeta možete vidjeti u nastavku.

Ovom prigodom se zahvaljujemo Ministrici na posjeti i podršci našem Odjelu.

{gallery}aktualno_divjak_2017{/gallery}