Predstavljanje Udruge Dokkica

U utorak 30. siječnja s početkom u 13:15 u Predavaonici 1 na Odjelu za matematiku predstavnici Udruge Dokkica održat će zainteresiranim studentima kratku prezentaciju o Dokkici i mogućnostima volontiranja.

Udruga Dokkica nastala je 2010. kao projekt Udruge za rad s mladima Breza. U svom radu posebnu pažnju posvetila je djeci iz socijalno ugroženih obitelji. Svake godine u različitim preventivnim i odgojno-obrazovnim aktivnostima za djecu koje Udruga provodi sudjeluje više od 500 djece grada Osijeka.

Udruzi su 2016. godine dodijeljene volonterska nagrada za primjer dobre prakse uključivanja volontera i nagrada Zaklade Slagalica za najpoticajniju građansku akciju 2015. godine, a 2015. godine dobila je priznanje Pečat Grada Osijeka za osobit doprinos i kreativnost u području izvaninstitucionalnog odgoja i obrazovanja.

Više o Udruzi možete saznati na njihovoj web stranici.