Povijesni uspjeh naših studenata na IEEEXtreme natjecanju

vrsih Prošlog vikenda, 20. i 21. listopada, naši studenti su tradicionalno sudjelovali na IEEEXtreme, 24-satnom svjetskom natjecanju iz programiranja.

Ove godine natjecalo se više od 2000 timova diljem svijeta, od kojih 15 iz Hrvatske. Naša dva tima postigla su sljedeće (još uvijek neslužbene) rezultate:

• Mathos1, u sastavu: Patrick Nikić, Mislav Blažević i Marko Tutavac, zauzeo je 25. mjesto
  • Mathos2, u sastavu: Antonio Jovanović, Tomislav Prusina i Bartol Borozan, zauzeo je 147. poziciju.

Povijesno dobar rezultat posljedica je cijelogodišnjeg rada naše sekcije Natjecateljsko programiranje. Rezultat naših timova zaslužuju samo jedan komentar:

BRAVO!

Vrijedno je istaknuti da su i ove godine naši timovi ostavili sve ostale timove iz Hrvatske daleko iza sebe.

“Success is no accident. It is hard work, perseverance, learning, studying, sacrifice and most of all, love of what you are doing or learning to do.”