Dodijeljene pohvale i nagrade studentima Odjela za matematiku

U petak 21. prosinca 2018. održana je svečana sjednica Vijeća Odjela na kojoj su najboljim studentima Odjela za matematiku dodijeljene pohvale i nagrade u akademskoj 2018./2019. godini. Dodijeljene su nagrade za izvannastavne aktivnosti, uspješnost u studiranju i pročelnikove nagrade.

Pohvalu za izvannastavne aktivnosti primila je Iva Petovari, diplomantica integriranog preddiplomskog i diplomskog sveučilišnog nastavničkog studija Matematike i informatike. Pohvale za uspješnost u studiranju po godinama studija primili su Dominik Mihalčić, student 2. godine preddiplomskog sveučilišnog studija Matematike (prosjek ocjena 4.534), Antonio Krizmanić, student 3. godine preddiplomskog sveučilišnog studija Matematike (prosjek ocjena 4.897), Tomislav Prusina, student 2. godine preddiplomskog sveučilišnog studija Matematika i računarstvo (prosjek ocjena 4.017), Paula Džigumović, studentica 3. godine integriranog preddiplomskog i diplomskog sveučilišnog nastavničkog studija Matematike i informatike (prosjek ocjena 3.328), Anamarija Buzgo, studentica 3. godine integriranog preddiplomskog i diplomskog sveučilišnog nastavničkog studija Matematike i informatike (prosjek ocjena 3.821), Marina Piškorjanac, studentica 4. godine integriranog preddiplomskog i diplomskog sveučilišnog nastavničkog studija Matematike i informatike (prosjek ocjena 4.738), Renato Dean, student 2. godine diplomskog sveučilišnog studija Matematike, smjer Matematika i računarstvo (prosjek ocjena 4.404) i Marinela Pilj, studentica 2. godine diplomskog sveučilišnog studija Matematike, smjer Financijska matematika i statistika (prosjek ocjena 4.700).
Pročelnikovu nagrada, koja se sastoji od pisane plakete i novčane nagrade u iznosu od 1.000,00 kuna u ovoj akademskoj godini dodijeljena je Antoniu Jovanoviću, studentu 3. godine preddiplomskog sveučilišnog studija Matematike (ukupni prosjek ocjena 4.759) te Patricku Nikiću, studentu 2. godine diplomskog sveučilišnog studija Matematike, smjer Matematika i računarstvo (ukupni prosjek ocjena 4.937).

Video snimka dodjele:

Galerija odabranih fotografija se nalazi u nastavku.

{gallery}aktualno/gallery/nagrade_studentima_2018_19{/gallery}