Novi sastav Studentskog zbora Odjela za matematiku

Izbori za studentske predstavnike i njihove zamjenike u Studentski zbor Odjela za matematiku održani su 6. lipnja 2019. Temeljem broja studentskih glasova Izborno povjerenstvo je utvrdilo da su za članove Studentskog zbora Odjela za matematiku izabrani Antonio Jovanović, Paula Džigumović, Iva Pribisalić, Kristijan Kalmar, Mihailo Valjetić, Dino Šarlija i Lucija Tatarević.

Na konstituirajućoj sjednici Studentskog zbora Odjela za matematiku koja je održana 17. lipnja 2019. Skupština Studentskog zbora donijela je sljedeće Odluke:

• Antonio Jovanović izabire se za predsjednika Studentskog zbora Odjela
  • Paula Džigumović izabire se za zamjenicu predsjednika Studentskog zbora Odjela
  • Antonio Jovanović izabire se za člana Studentskog zbora Sveučilišta
  • Antonio Jovanović (po funkciji), Iva Pribisalić, Dino Šarlija, Kristijan Kalmar, Mihailo Valjetić i Lucija Tatarević izabiru se za predstavnike Studentskog zbora u Vijeću Odjela za matematiku.

{gallery}aktualno/gallery/zbor_2019{/gallery}