Nagrada Hrvatskog ureda za osiguranje za najbolji diplomski rad iz područja osiguranja

Matea Spajić, bivša studentica Odjela za matematiku, osvojila je nagradu Hrvatskog ureda za osiguranje za najbolji diplomski rad na diplomskom studiju iz područja osiguranja. Matea je diplomirala u listopadu 2018. godine na diplomskom studiju matematike, smjer Financijska matematika i statistika. Nagrađeni diplomski rad pod naslovom “Modeli rizika u neživotnom osiguranju i reosiguranju” izradila je pod mentorstvom doc. dr. sc. Danijela Grahovca. Matea je trenutno zaposlena kao specijalist za reosiguranje u Croatia osiguranju.

Hrvatski ured za osiguranje je središnje udruženje društava za osiguranje sa sjedištem u Republici Hrvatskoj. Svake godine Hrvatski ured za osiguranje dodjeljuje nagrade za najbolji završni, diplomski i znanstveni rad iz područja osiguranja s ciljem promicanja znanstvene misli o osiguranju te poticanja studenata na bavljenje osiguranjem u njihovom akademskom radu.

Velike čestitke Matei!