Dodijeljene pohvale i nagrade studentima Odjela za matematiku

U petak 20. prosinca 2019. održana je svečana sjednica Vijeća Odjela na kojoj su najboljim studentima Odjela za matematiku dodijeljene pohvale i nagrade u akademskoj 2019./2020. godini.

Pohvale za izvannastavne aktivnosti primili su Karlo Iletić, student 2. godine preddiplomskog sveučilišnog studija Matematika, Antonio Jovanović, student 1. godine diplomskog sveučilišnog studija Matematika, smjer: Matematika i računarstvo i Kristijan Šućur, student 2. godine diplomskog sveučilišnog studija Matematika, smjer: Financijska matematika i statistika.

Pohvale za uspješnost u studiranju po godinama studija primili su Nataša Ujić, studentica 2. godine preddiplomskog sveučilišnog studija Matematika (prosjek ocjena 4.534), Dominik Mihalčić, student 3. godine preddiplomskog sveučilišnog studija Matematika (prosjek ocjena 4.552), Josipa Sabljo, studentica 2. godine preddiplomskog sveučilišnog studija Matematika i računarstvo (prosjek ocjena 4.569), Tomislav Prusina, student 3. godine preddiplomskog sveučilišnog studija Matematika i računarstvo (prosjek ocjena 4.207), Paula Džigumović, studentica 4. godine integriranog preddiplomskog i diplomskog sveučilišnog nastavničkog studija Matematika i informatika (prosjek ocjena 3.790), Anamarija Buzgo, studentica 5. godine integriranog preddiplomskog i diplomskog sveučilišnog nastavničkog studija Matematika i informatika (prosjek ocjena 3.724), Bartol Borozan, student 2. godine diplomskog sveučilišnog studija Matematika, smjer: Matematika i računarstvo (prosjek ocjena 4.820) i Zlatko Trstenjak, student 2. godine diplomskog sveučilišnog studija Matematika, smjer: Financijska matematika i statistika (prosjek ocjena 4.083).

Pročelnikovu nagrada, koja se sastoji od pisane plakete i novčane nagrade u iznosu od 1.000,00 kuna u ovoj akademskoj godini dodijeljena je Dominiku Mihalčiću, studentu 3. godine preddiplomskog sveučilišnog studija Matematika (ukupni prosjek ocjena 4.550) te Bartolu Borozanu, studentu 2. godine diplomskog sveučilišnog studija Matematika, smjer: Matematika i računarstvo (ukupni prosjek ocjena 4.833).

{gallery}aktualno/gallery/pohvale_nagrade_2019{/gallery}