Transnacionalni projektni sastanak u okviru projekta GAMMA

Prvi transnacionalni projektni sastanak u okviru Erasmus+ projekta GAMMA (Game-based learning in MAthematics) na kojemu je Odjel za matematiku koordinator održan je 19. i 20. studenog 2020. Odjel za matematiku bio je organizator sastanka, a sastanak je održan u virtualnom okruženju. Članovi GAMMA tima Odjela za matematiku partnerima su predstavili ugovorne obaveze i organizacijsku strukturu projektnih aktivnosti.

Članovi GAMMA tima Odjela za matematiku su:

• Mirela Jukić Bokun
  • Darija Marković
  • Ljerka Jukić Matić
  • Dragana Jankov
  • Mihaela Ribičić Penava
  • Mateja Đumić

Na sastanku su sudjelovali članovi timova zaduženi za koordinaciju i organizaciju projektnih aktivnosti iz ostalih partnerskih organizacija:

• National and Kapodistrian University of Athens, School of Philosophy, Department of Educational Studies, Greece
  • Amsterdam University of Applied Sciences, Faculty of Education, The Netherlands
  • Satakunta University of Applied Sciences, Faculty of Technology, Finland
  • Elektrotehnička i prometna škola Osijek, Croatia