Prezentacija o natječaju za plaćene stručne prakse studentske udruge IAESTE

U četvrtak, 26. studenog 2020. godine u 18h održat će se online prezentacija o odrađivanju plaćene stručne prakse u inozemstvu koju organizira studentska udruga IAESTE. Svrha prezentacije je upoznavanje naših studenata s mogućnostima studentskih razmjena i odrađivanju plaćene prakse.

Natječaj za stručnu praksu otvoren je od 26. listopada 2020. do 4. prosinca 2020. godine, a uvjeti prijave i tekst natječaja dostupni su na iaeste.hr/natjecaj. Na natječaj se mogu prijaviti svi studenti drugih ili viših godina studija.

Pozivamo zainteresirane studente da se odazovu sastanku. Održat će se putem aplikacije MsTeams.

Natječaj za stručnu praksu otvoren je od 26. listopada 2020. do 4. prosinca 2020. godine, a uvjeti prijave i tekst natječaja dostupni su na iaeste.hr/natjecaj. Na natječaj se mogu prijaviti svi studenti drugih ili viših godina studija.

Pozivamo zainteresirane studente da se odazovu sastanku. Održat će se putem aplikacije MsTeams.

IAESTE je studentska neprofitna organizacija koje se bavi razmjenom stručnih praksi u inozemstvu. Djeluje u 87 država svijeta s više od 3000 volontera i 360 000 ostvarenih praksi. IAESTE je nastao nakon Drugog svjetskog rata sa željom da se povežu studenti diljem svijeta i razbiju kulturološke razlike koje su dotad postojale.

Glavni ciljevi organizacije su osigurati studentima stručno praktično iskustvo u prirodnom i tehničkom području, poticati međunarodno razumijevanje i zajedništvo među studentima svih nacionalnosti bez obzira na rasu, spol ili vjeru, pružiti hrvatskim poslodavcima visokokvalificirane i motivirane strane studente te biti izvor kulturnog bogatstva hrvatskim i stranim studentima te široj zajednici.