Promjene u organizaciji nastave od 30. studenoga

Sukladno nadopunama Preporuka za održavanje nastave na visokim učilištima u razdoblju pandemije bolesti COVID-19 uz primjenu protuepidemijskih mjera od 31. kolovoza 2020., koje je 27. studenoga 2020. izdao Hrvatski zavod za javno zdravstvo, od ponedjeljka 30. studenoga mijenjamo postojeći Plan održavanja nastave na Odjelu za matematiku u zimskom semestru akademske godine 2020./2021.  na sljedeći način:

1. Sva nastava koja se izvodila prema Modelu 1, odsada će se izvoditi bez prisustva studenata. Pritom nastavnici koji su dosada izvodili nastavu prema Modelu 1 mogu, ako to žele, prijeći na Model 2.
  2. Nastava koja se dosada izvodila prema Modelu 2 ostaje nepromijenjena.
  3. Kolokviji se i nadalje odvijaju uživo uz stroga ograničenja na kapacitete dvorana kroz koje su osigurane epidemiološke mjere.

Pozivamo Vas da u slučaju bilo kakavih nejasnoća postavljate pitanja kroz mathos – Studentski forum na platformi MS Teams (kod i0kwjgj) ili se javite mentoru godišta.