Dodijeljene pohvale i nagrade studentima Odjela za matematiku

U petak 18. prosinca 2020. održana je dodjela pohvala i nagrada u akademskoj 2020./2021. godini. najboljim studentima Odjela za matematiku.

Pohvale za izvannastavne aktivnosti primili su Tomislav Prusina, student 1. godine diplomskog sveučilišnog studija Matematika, smjer: Matematika i računarstvo, Mislav Blažević, student 1. godine diplomskog sveučilišnog studija Matematika, smjer: Matematika i računarstvo i Antonio Krizmanić, student 2. godine diplomskog sveučilišnog studija Matematika, smjer: Financijska matematika i statistika.

Pohvale za uspješnost u studiranju po godinama studija primili su Magdalena Mikić, studentica 2. godine preddiplomskog sveučilišnog studija Matematika (prosjek ocjena 4.600), Nataša Ujić, studentica 3. godine preddiplomskog sveučilišnog studija Matematika (prosjek ocjena 4.600), Marko Rajković, student 2. godine preddiplomskog sveučilišnog studija Matematika i računarstvo (prosjek ocjena 5.000), Josipa Sabljo, studentica 3. godine preddiplomskog sveučilišnog studija Matematika i računarstvo (prosjek ocjena 4.611), Paula Džigumović, studentica 5. godine integriranog preddiplomskog i diplomskog sveučilišnog nastavničkog studija Matematika i informatika (prosjek ocjena 4.109), Antonio Jovanović, student 2. godine diplomskog sveučilišnog studija Matematika, smjer: Matematika i računarstvo (prosjek ocjena 4.750) i Antonio Krizmanić, student 2. godine diplomskog sveučilišnog studija Matematika, smjer: Financijska matematika i statistika (prosjek ocjena 4.545).

Pročelnikova nagrada, koja se sastoji od pisane plakete i novčane nagrade u iznosu od 1.000,00 kuna u ovoj akademskoj godini dodijeljena je Nataši Ujić, studentici 3. godine preddiplomskog sveučilišnog studija Matematika (ukupni prosjek ocjena 4.600), Josipi Sabljo, studentici 3. godine preddiplomskog sveučilišnog studija Matematika i računarstvo (prosjek ocjena 4.611) te Antoniju Krizmaniću, studentu 2. godine diplomskog sveučilišnog studija Matematika, smjer: Financijska matematika i statistika (ukupni prosjek ocjena 4.545).

Pohvale za izvannastavne aktivnosti primili su Tomislav Prusina, student 1. godine diplomskog sveučilišnog studija Matematika, smjer: Matematika i računarstvo, Mislav Blažević, student 1. godine diplomskog sveučilišnog studija Matematika, smjer: Matematika i računarstvo i Antonio Krizmanić, student 2. godine diplomskog sveučilišnog studija Matematika, smjer: Financijska matematika i statistika.

Pohvale za uspješnost u studiranju po godinama studija primili su Magdalena Mikić, studentica 2. godine preddiplomskog sveučilišnog studija Matematika (prosjek ocjena 4.600), Nataša Ujić, studentica 3. godine preddiplomskog sveučilišnog studija Matematika (prosjek ocjena 4.600), Marko Rajković, student 2. godine preddiplomskog sveučilišnog studija Matematika i računarstvo (prosjek ocjena 5.000), Josipa Sabljo, studentica 3. godine preddiplomskog sveučilišnog studija Matematika i računarstvo (prosjek ocjena 4.611), Paula Džigumović, studentica 5. godine integriranog preddiplomskog i diplomskog sveučilišnog nastavničkog studija Matematika i informatika (prosjek ocjena 4.109), Antonio Jovanović, student 2. godine diplomskog sveučilišnog studija Matematika, smjer: Matematika i računarstvo (prosjek ocjena 4.750) i Antonio Krizmanić, student 2. godine diplomskog sveučilišnog studija Matematika, smjer: Financijska matematika i statistika (prosjek ocjena 4.545).

Pročelnikova nagrada, koja se sastoji od pisane plakete i novčane nagrade u iznosu od 1.000,00 kuna u ovoj akademskoj godini dodijeljena je Nataši Ujić, studentici 3. godine preddiplomskog sveučilišnog studija Matematika (ukupni prosjek ocjena 4.600), Josipi Sabljo, studentici 3. godine preddiplomskog sveučilišnog studija Matematika i računarstvo (prosjek ocjena 4.611) te Antoniju Krizmaniću, studentu 2. godine diplomskog sveučilišnog studija Matematika, smjer: Financijska matematika i statistika (ukupni prosjek ocjena 4.545).

{gallery}aktualno/gallery/nagrade_studentima_2020{/gallery}