Dodjela Uvjerenja polaznicima bloka radionica MATHOS Web Development Bootcamp v.3

Dodjelom Uvjerenja polaznicima, u utorak 16. srpnja 2024. na Fakultetu primijenjene matematike i informatike, obilježen je službeni završetak ovogodišnjeg MATHOS Web Development Bootcampa u organizaciji Fakulteta primijenjene matematike i informatike i tvrtke Mono, a uz financijsku potporu Osječko-baranjske županije.

Osječko-baranjska županija i Fakultet primijenjene matematike i informatike potpisali su krajem prošle godine Ugovor za financiranje organizacije i provedbe bloka radionica pod nazivom MATHOS Web Development Bootcamp, a potom je i Fakultet primijenjene matematike i informatike u suradnji s tvrtkom Mono proveo navedene radionice u trajanju od 160 sati. Uvjerenja su dobili sljedeći polaznici, kojima čestitamo:  Jan Nemet-Gužvić, Dorian Neuwirth, David Bolić, Karlo Buhinjak, Matko Mihalj, Leon Benić, Mislav Petrina, Barbara Knežević, Matija Pavković, Dino Rozing, Sven Radić, Dora Pečurlić, Luka Lovrić, Juraj Lovrić, Filip Lešković i Ana Marek.