Izvrstan uspjeh naših studenata na IEEEXtreme natjecanju

vrsih Prošlog vikenda, 19. i 20. listopada, naši studenti su tradicionalno sudjelovali na IEEEXtreme, 24-satnom svjetskom natjecanju iz programiranja.

Ove godine natjecalo se više od 3000 timova diljem svijeta. Prva tri mjesta zauzeli su timovi sa Sveučilišta u Illinois (1. mjesto), MIT (2. mjesto), Chulalongkorn University Thailand (3. mjesto).  Naša dva tima postigla su sljedeće (još uvijek neslužbene) rezultate:

• Mathos1, u sastavu: Mislav Blažević, Tomislav Prusina i Karlo Iletić, zauzeo je 35. mjesto
  • Mathos2, u sastavu: Antonio Jovanović, Filip Kadak i Antonio Janjić, zauzeo je 95. poziciju.

Ovakav izvrstan rezultat posljedica je cijelogodišnjeg rada naše sekcije Natjecateljsko programiranje. Vrijedno je istaći da su ove godine, u odnosu na prošlu, naši timovi “podmlađeni” s dva nova natjecatelja: Filip Kadak (2. godina Matematike i računarstva) i Antonio Janjić (1. godina Matematike i računarstva). Rezultati naših timova zaslužuju samo jedan komentar:

BRAVO!

“Success is no accident. It is hard work, perseverance, learning, studying, sacrifice and most of all, love of what you are doing or learning to do.”