Natjecanje timova studenata informatičara hrvatskih sveučilišta

U nedjelju, 6. studenog 2022., od 10:00 do 15:00 sati na Sveučilištima u Zagrebu, Osijeku, Rijeci i Puli održavalo se natjecanje Natjecanje timova studenata informatičara hrvatskih sveučilišta u organizaciji Hrvatskog saveza informatičara (HSIN). Naše sveučilište predstavljao je tim sastavljen od sljedećih studenata Odjela za matematiku:

• Karlo Iletić, Filip Kadak, Ramal Salha (Tim 8);

Naš tim je riješio 3 od 12 problema i time se plasirao na 14. mjesto. (Rezultati)

Ovim rezultatom tim je stekao pravo nastupa na CERC-u (Srednjoeuropsko studentsko ICPC natjecanje). CERC 2022 će se održati u Ljubljani, Slovenija, 25. do 27. studenog 2022., gdje će se timovi iz Centralne Europe natjecati za pravo nastupa na svjetskom studentskom ICPC natjecanju 2023. godine.