Obrana doktorske disertacije Ivana Papića

Obrana doktorske disertacije kolege Ivana Papića “Time-changed stochastic models: Fractional Pearson diffusions and delayed continuous-time autoregressive processes”, koju je izradio pod mentorstvom prof.dr.sc. N.N. Leonenka i izv.prof.dr.sc. N. Šuvaka, bit će održana u utorak 8. siječnja 2019. u 14 sati u dvorani 8 na Odjelu za matematiku Sveučilišta J.J. Strossmayera u Osijeku pred povjerenstvom u sastavu:

1. prof.dr.sc. Bojan Basrak, PMF – Matematički odsjek, Sveučilište u Zagrebu
  2. prof.dr.sc. Mirta Benšić, Odjel za matematiku, Sveučilište J.J. Strossmayera u Osijeku
  3. doc.dr.sc. Danijel Grahovac, Odjel za matematiku, Sveučilište J.J. Strossmayera u Osijeku
  4. prof.dr.sc. Nikolai N. Leonenko, School of Mathematics, Cardiff University, UK
  5. izv.prof.dr.sc. Nenad Šuvak, Odjel za matematiku, Sveučilište J.J. Strossmayera u Osijeku.