Plan održavanja nastave na Odjelu za matematiku u ljetnom semestru akademske godine 2020./2021.

Nastava na Odjelu za matematiku u ljetnom semestru započinje 22. veljače 2021. i provest će se kombinacijom sljedeća dva modela:

• Model 1 (Hibridni oblik): Nastava se izvodi pred kamerom. Ako predmetni nastavnik tako odredi na nastavi kontaktno u skladu s epidemiološkim mjerama može sudjelovati određeni broj studenata. Ostali studenti mogu pratiti nastavu od kuće u realnom vremenu. Ovakav oblik nastave primijenit će se u pravilu kod predmeta u kojima se obično koriste ploča i kreda. Konzultacije se održavaju klasično kontaktno.
  • Model 2 (Nastava na daljinu): Nastava, izuzev konzultacija, se u potpunosti izvodi na daljinu. Ovakav oblik nastave primijenit će se u pravilu kod predmeta u kojima se obično koriste slajdovi ili podjela ekrana. Konzultacije se održavaju klasično kontaktno.

Za svaki predmet otvoren je tim na platformi MS Teams. Studenti su obvezni pridružiti se svojim predmetima na sljedeći način:

1. logirati se na platformu MS Teams (s AAI@EduHr login),
  2. registrirati se na predmete koje slušate u ljetnom semestru pomoću koda kolegija,
  3. kod predmeta kao i model izvedbe bit će vidljiv u redovitom rasporedu.

Kolokviji, pismeni i usmeni ispiti provest će se u klasičnom kontaktnom obliku. Studentima koji su u planiranom terminu u samoizolaciji, omogućit će se posebni termin, koji će u pravilu biti 14 dana nakon planiranog termina.