Potpisan Ugovor o međusobnim pravima i obvezama između Sveučilišta i Fakulteta primijenjene matematike i informatike

Rektor Sveučilišta u Osijeku prof. dr. sc. Vlado Guberac te privremeni dekan Fakulteta primijenjene matematike i informatike prof. dr. sc. Kristian Sabo potpisali su 11. travnja 2023. Ugovor o međusobnim pravima i obvezama. Ugovorom se uređuju međusobna prava i obveze između Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku i Fakulteta primijenjene matematike i informatike u svezi s pitanjima prijenosa studijskih programa, prijelaza studenata, pitanja prijelaza zaposlenika te prijenosa arhive, sredstava za rad, financijskih sredstva te opreme i knjiga s Odjela za matematiku na Fakultet primijenjene matematike i informatike.