Predavanje na Matematičkom kolokviju – Prof. Andrew Barron

U četvrtak 12. ožujka u 17 sati na Odjelu za matematiku Sveučilišta u Osijeku Prof. Andrew Barron održat će predavanje na temu “Neural Net Approximation and Estimation of Functions” u okviru Matematičkog kolokvija. Prof. Barron ugledni je znanstvenik s Department of Statistics, Yale University iz SAD-a. Njegovo područje znanstvenog interesa uključuje statističku teoriju informacija, granične teoreme u vjerojatnosti te neuronske mreže.

U četvrtak 12. ožujka u 17 sati na Odjelu za matematiku Sveučilišta u Osijeku Prof. Andrew Barron održat će predavanje na temu “Neural Net Approximation and Estimation of Functions” u okviru Matematičkog kolokvija.

Sažetak predavanja dostupan je na stranici Matematičkog kolokvija.

Pozivaju se svi zainteresirani da prisustvuju ovom zanimljivom predavanju.