Second Croatian Combinatorial Days 2018

Međunarodna konferencija Croatian Combinatorial Days održat će se od 27. i 28. rujna 2018. godine u Zagrebu. Nakon vrlo uspješne prve konferencije koja je održana prije dvije godine, Građevinski fakultet u Zagrebu je i ovoga puta glavni sponzor.

Glavni ciljevi konferencije su okupljanje i povezivanje hrvatskih i inozemnih matematičara kroz prezentaciju najnovijih rezultata iz područja kombinatorike i teorije grafova. Pored usmenih izlaganja, ove godine rezultati će moći biti prezentirani i u obliku posterskog priopćenja, a posebna pozornost posvećena je mladim istraživačima.

Spomenimo i to da se CroCoDays nalazi na popisu međunarodnih konferencija iz kombinatorike.

Članovi organizacijskog odbora su:

• Tomislav Došlić, Zagreb, Croatia (Chairman)
  • Alan Filipin, Zagreb, Croatia
  • Snježana Majstorović, Osijek, Croatia
  • Ivica Martinjak, Zagreb, Croatia
  • Philippe Nadeau, Lyon, France
  • Riste Škrekovski, Ljubljana, Slovenia
  • Damir Vukičević, Split, Croatia
  • Ivana Zubac, Mostar, Bosnia Herzegovina
  • Petra Žigert Pleteršek, Maribor, Slovenia

Više informacija o konferenciji možete naći na službenoj stranici.