STEM Games 2024: brončana i zlatna medalja

Preko sedamdeset studentica i studenata Fakulteta primijenjene matematike i informatike i ove je godine, već tradicionalno, sudjelovalo na STEM Games-u, koji je održan u Umagu od 12. do 17. svibnja 2024. Na mathos su donijeli dvije osvojene medalje: brončanu za ženski kros (Matea Marjanović, Ema Javor, Jana Botkuljak, Marija Kurtović i Sara Matošić) te zlatnu u tehnološkoj areni (Tomislav Vinković, Antonio Hibl, Zoltan Palinkaš i Marko Grizelj). STEM Games okuplja studente iz različitih područja znanosti, inženjerstva i matematike, sporta i eSporta pružajući im priliku da se natječu u sportu i znanju, surađuju i razmjenjuju ideje. Čestitamo našim studenticama i studentima te se ovom prilikom zahvaljujemo sponzorima: Janaf, Carlsberg i Nexe. U nastavku je nekoliko fotografija koje će dočarati atomosferu.