Uspjeh naših studenata na IEEEXtreme natjecanju

Prošlog vikenda, 23. i 24. listopada, naši studenti su i ove godine sudjelovali na IEEEXtreme, 24-satnom svjetskom natjecanju iz programiranja.

Ove godine natjecalo se 12946 natjecatelja u 5570 timova iz 62 zemlje. Prva tri mjesta, prema još uvijek neslužbenim rezultatima, zauzeli su timovi sa Georgia Institute of Technology (1. mjesto), Tel Aviv University (2. mjesto), Xidian University (3. mjesto). Naša dva tima postigla su sljedeće izvrsne rezultate:

• Mathos1, u sastavu: Karlo Iletić, Tomislav Prusina i Josip Stjepanović, zauzeo je 52. mjesto;
  • Mathos2, u sastavu: Mislav Blažević, Filip Kadak i Branimir Brekalo, zauzeo je 43. mjesto.

“Success is no accident. It is hard work, perseverance, learning, studying, sacrifice and most of all, love of what you are doing or learning to do.”