Važna obavijest – Ljetni ispitni rok i uvjeti upisa u sljedeću akademsku godinu

Upute za pismene ispite na ljetnom ispitnom roku

1. Pismeni ispiti u ljetnom ispitnom roku održavaju se prema otprije poznatom rasporedu objavljenom u okviru ISVU sustava. Termini se mogu provjeriti u referadi s gospođom Bassi putem emaila.
  2. Za vrijeme pismenog ispita studenti će u dvoranama biti raspoređeni tako da budu medjusobno razmaknuti barem 1.5 m. Okvirni kapaciteti dvorana nalaze se ovdje.
  3. Studenti su obvezni prijaviti ispite na studomatu 5 (pet) dana prije predviđenog pismenog ispita. Izrazito je važno da studenti koji nisu položili kolokvije/zadaće ne prijavljuju ispite na koje ne planiraju izaći.
  4. Nastavnici, odnosno asistenti će pregledati ispitne liste i utvrditi broj studenata koji realno izlaze na pismene ispite (npr. uvidom u popis studenata koji su položili ispit putem kolokvija, zadaća i slično) te će najkasnije 3 (tri) dana prije održavanja pismenog ispita dogovoriti dvorane.
  5. Nakon održanog pismenog ispita, tehničke službe Odjela će dezinficirati i provjetriti dvorane.

Upute za usmene ispite i konzultacije

Usmeni ispiti i konzultacije održavaju se prema uobičajenoj proceduri uz pridržavanje socijalne distance od 1.5 metra.

Uvjeti za upis u sljedeću godinu

Na prijedlog uprave Odjela za matematiku te Studentskog zbora Odjela za matematiku Senat Sveučilišta J. J. Strossmayera u Osijeku na sjednici održanoj 27. svibnja usvojio je Odluku o uvjetima upisa studenata u višu godinu studija u akademskoj godini 2020./2021. Ovom Odlukom smanjuje se broj potrebnih ECTS bodova s prijašnjih 45 na 40. Napominjemo da ova odluka vrijedi samo za upis na sljedeću akademsku godinu zbog ovih iznimnih okolnosti.